Strona: PRZYPOMNIENIE - EGZAMIN WERYFIKUJĄCY EFEKTY UCZENIA SIĘ Dla studentów studiów I stopnia kierunek budownictwo / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2021-06-25
egzamin inżynierski

Miejsce, tryb i sposób przeprowadzenia egzaminu inżynierskiego

Egzamin inżynierski będzie przeprowadzony w siedzibie Uczelni, w budynku P z zachowaniem reżimu sanitarnego (własne długopisy, maseczki).

TERMINY EGZAMINU WERYFIKUJĄCEGO EFEKTY UCZENIA SIĘ KIERUNEK BUDOWNICTWO

• TERMIN I  26.06.2021 SOBOTA  godzina 10:00 sala P2
  • TERMIN II  3.07.2021 SOBOTA godzina 10:00 sala P2

Przewidywany czas pisania egzaminu inżynierskiego 60 minut.

Kandydaci niebędący absolwentami WBIŚiA PRz , proszeni są o zgłoszenie  chęci udziału w egzaminie do Dziekanatu na 7 (siedem) dni przed terminem egzaminu.

Zasady przeprowadzania egzaminu oraz lista pytań egzaminacyjnych znajdują się na stronie Wydziału  (https://wbisia.prz.edu.pl/studenci/praca-dyplomowa).

Licznik odwiedzin: 6220Unikalne odsłony z okresu 2022.03.29 - 2024.03.29