Strona: Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I stopnia i II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych rozpoczynających studia. / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-10-06

Informujemy, że studenci rozpoczynający kształcenie na Politechnice Rzeszowskiej są zobowiązani do odbycia obowiązkowego szkolenia BHP oraz, że w roku akademickim 2022/2023 szkolenie BHP będzie się odbywało wyłącznie zdalnie.

Podstawowe informacje:

1. Szkolenie rozpoczyna się w dniu 3 października 2022 r., a kończy w dniu 17 października 2022 r. (w związku z testem dla WBIŚiA  10 października 2022).

2. W celu odbycia i zaliczenia szkolenia student zobowiązany jest:
        a. zapoznać się z materiałami szkoleniowymi;
        b. zaliczyć test.

3. Materiały szkoleniowe będą dostępne w sposób ciągły na stronie kursu:
(Kurs: Szkolenie ogólne z zakresu bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia i ergonomii).
Po zalogowaniu z konta studenckiego należy zapisać się do kursu.

4. Test końcowy będzie udostępniony w dniu od 10 października 2022 r.
        a. w zakładce Aktualności USOSweb.
        b. na stronie kursu:  http://e-learning.prz.edu.pl/course/view.php?id=3539

5. Dla WBIŚiA zgodnie z harmonogramem test końcowy będzie w dniu 10 października 2022 hasło dostępu do testu zostanie rozesłane pocztą wewnętrzną PRz.

Licznik odwiedzin: 6193Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25