Strona: SPECJALIZACJE W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

SPECJALIZACJE W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021

2020-10-09
, red.  dr inż. Marzena Kłos

specjalizacje_wbisia_2020-21.jpg

Studia stacjonarne:

Budownictwo I stopień (studia VII semestrów,  sem. I zimowy, sem. VII zimowy)

wybór przy rekrutacji:

HEPI

HEPII

Uruchamiany jeden HEP (decyduje większa liczba studentów)

Wybór na 4 semestrze

Spec1 budownictwo mostowe

Spec2 budownictwo drogowe

Uruchamiane Spec1 i Spec2 (w przypadku braku chętnych studentów na daną specjalizację rozdział wg. średniej ocen z toku studiów, pierwszeństwo wyboru mają studenci z wyższą średnią)

Budownictwo II stopień (studia III semestry,  sem. I letni, sem. III letni)

wybór pod koniec 1 semestru

Konstrukcje budowlane i inżynierskie specjalizacja:

Konstrukcje budowlane i inżynierskie

Budownictwo zrównoważone

Drogi i mosty specjalizacje:

Budowa i utrzymanie mostów

Budowa i utrzymanie dróg

Uruchamiane Konstrukcje budowlane i inżynierskie, Budownictwo zrównoważone, Budowa i utrzymanie mostów, Budowa i utrzymanie dróg (w przypadku braku chętnych studentów na daną specjalizację rozdział wg. średniej ocen z toku studiów, pierwszeństwo wyboru mają studenci z wyższą średnią)

Architektura  II stopień wybór pod koniec 1 semestru:

Urbanistyka –spec I

Konserwacja zabytków- spec II

Architektura- spec III

Uruchamiane Urbanistyka –spec I, Konserwacja zabytków- spec II, Architektura- spec III ( w przypadku braku chętnych studentów na daną specjalizację rozdział wg. średniej ocen z toku studiów, pierwszeństwo wyboru mają studenci z wyższą średnią)

Studia niestacjonarne:

Budownictwo I stopień  (studia VIII semestrów,  sem. I zimowy, sem. VIII letni)

wybór na 6 semestrze:

HEPI

HEPII

Uruchamiany jeden HEPI (decyduje większa liczba studentów)

Wybór pod koniec 5 semestru

Spec1 budownictwo mostowe

Spec2 budownictwo drogowe

Uruchamiane Spec1 i Spec2 ( w przypadku braku chętnych studentów na daną specjalizację rozdział wg. średniej ocen z toku studiów, pierwszeństwo wyboru mają studenci z wyższą średnią)

Budownictwo II stopień (studia IV semestry,  sem. I zimowy, sem. III letni)

wybór pod koniec 1 semestru

Konstrukcje budowlane i inżynierskie specjalizacja:

Konstrukcje budowlane i inżynierskie

Budownictwo zrównoważone

Drogi i mosty specjalizacje:

Budowa i utrzymanie mostów

Budowa i utrzymanie dróg