09-10-2018

Wykład dla studentów kierunku budownictwo zatytułowany "Stal zbrojeniowa EPSTAL o wysokiej ciągliwości. Badania elementów żelbetowych w sytuacjach awaryjnych poprzedzających katastrofy postępujące" odbędzie się w dniu 16 października 2018 r. w godzinach 10:30-12:00 w sali P-2.

Prelegentami będą Magdalena Piotrowska i Michał Kostyk z Centrum Promocji Jakości Stali.

Wykład jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Licznik odwiedzin: 23908Unikalne odsłony z okresu 2019.01.25 - 2021.01.25
Liczba wizyt uwzględniających tą stronę. Jeżeli strona odwiedzana była kilka razy podczas jednej wizyty, zostanie policzona tylko raz.