Ogłoszenia dla studentów

Staż w Katedrze Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków

06-07-2017 r.

Staż w Katedrze Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków

Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków WBIŚiA ogłasza konkurs w ramach, którego student ostatniego roku studiów II stopnia kierunku inżynieria środowiska może odbyć trwający jeden semestr staż studencki przygotowujący do podjęcia obowiązków nauczyciela akademickiego.

Warunkiem koniecznym do spełnienia jest ukończenie studiów I stopnia z wynikiem co najmniej 4,5 oraz wyróżnianie się wybitnymi osiągnięciami w zdobywaniu wiedzy. Wymagane dokumenty proszę składać w K-25 do dnia 14 lipca 2017 roku.

Dokumenty aplikacyjne

• podanie,
  • CV,
  • informacja o przebiegu studiów.