Ogłoszenia dla studentów

Staż w Zakładzie Inżynierii i Chemii Środowiska

13-02-2017 r.

Zakład Inżynierii i Chemii Środowiska WBIŚiA ogłasza konkurs w ramach, którego student ostatniego roku studiów II stopnia kierunku inżynieria środowiska może odbyć trwający jeden semestr staż studencki przygotowujący do podjęcia obowiązków nauczyciela akademickiego.

Warunkiem koniecznym do spełnienia jest ukończenie studiów I stopnia z wynikiem co najmniej 4,0 oraz wyróżnianie się wybitnymi osiągnięciami w zdobywaniu wiedzy.

Dokumenty aplikacyjne (podanie, CV, informacja o przebiegu studiów) proszę składać w pok. K-12 do dnia 24 lutego 2017 roku.