Staż w Zakładzie Inżynierii i Chemii Środowiska

13-02-2017

Zakład Inżynierii i Chemii Środowiska WBIŚiA ogłasza konkurs w ramach, którego student ostatniego roku studiów II stopnia kierunku inżynieria środowiska może odbyć trwający jeden semestr staż studencki przygotowujący do podjęcia obowiązków nauczyciela akademickiego.

Warunkiem koniecznym do spełnienia jest ukończenie studiów I stopnia z wynikiem co najmniej 4,0 oraz wyróżnianie się wybitnymi osiągnięciami w zdobywaniu wiedzy.

Dokumenty aplikacyjne (podanie, CV, informacja o przebiegu studiów) proszę składać w pok. K-12 do dnia 24 lutego 2017 roku.

Licznik odwiedzin: 23990Unikalne odsłony z okresu 2019.01.22 - 2021.01.22
Liczba wizyt uwzględniających tą stronę. Jeżeli strona odwiedzana była kilka razy podczas jednej wizyty, zostanie policzona tylko raz.