Strona: TERMINY OBRON PRAC DYPLOMOWYCH INŻYNIERSKICH - AKTUALIZACJA 6.02.2021 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

TERMINY OBRON PRAC DYPLOMOWYCH INŻYNIERSKICH - AKTUALIZACJA 6.02.2021

2021-02-06

Terminy obron ARCHITEKTURA
W TABELI termin obrony i numer indeksu studenta broniącego pracę dyplomową inżynierską

terminy_obron_prac_dyplomowych_inzynierskich_architektura_28-01-2021.png

Terminy obron BUDOWNICTWO

terminy_obron_prac_dyplomowych_inzynierskich_budownictwo_aktualizacja_6-02-2021.png

Terminy obron INŻYNIERIA ŚRODOWISKA

• KZWiOŚ - 8 II 2021
  • KIiGW - 9 II 2021
  • ZCiK - 10 II 2021
  • KIiChŚ - 11 II 2021
  • ZOiOW - 12 II 2021

Obrony prac dyplomowych inżynierskich planowane są w murach Uczelni w budynku P z zachowaniem reżimu sanitarnego. Ze względu na zmienną sytuację pandemiczną, możliwe jest w wyjątkowej sytuacji przeprowadzenie obron zdalnie. W razie wystąpienia takiej sytuacji zostaniecie Państwo o tym poinformowani.

Dokładne godziny obron, sale będą podane w ogłoszeniach dla studentów w terminie późniejszym.

Ze względu na przeprowadzanie obron od 8.02.21 do 12.02.21 proszę o  składanie prac dyplomowych i odpowiednich dokumentów niezbędnych do obrony w terminach do dwóch tygodni przed wyznaczonym terminem obrony zgodnie z  wytycznymi dotyczącymi pracy dyplomowej w ogłoszeniach dla studentów.

dr inż. Marzena Kłos, prof. PRz.
Prodziekan ds. Kształcenia dla kierunków
Budownictwo, Architektura oraz Transport

dr inż. Krzysztof Boryczko, prof. PRz.
Prodziekan ds. Kształcenia dla kierunków
Inżynieria środowiska, Energetyka i Geodezja i planowanie przestrzenne