Ogłoszenia dla studentów

Wykład z przedstawicielami firmy STRABAG SP. Z O.O

21-05-2018 r.

Zapraszamy studentów kierunku Budownictwo na wykład z przedstawicielami firmy STRABAG SP. Z O.O.

Dołącz do nas, jeżeli chcesz:

• Poznać nowe rozwiązania w zakresie planowania i harmonogramowania budowy dzięki zastosowaniu metodologii Lean Construction,
  • Poznać praktyczne zastosowanie BIM,
  • Zapoznać się z działalnością europejskiego koncernu w branży budowlanej,
  • Poznać możliwości współpracy i rozwoju,
  • Porozmawiać z naszymi pracownikami

Wykład odbędzie się 23.05.2018 (środa) w godzinach 10:00-12:00 w auli w budynku P (sala P-2).

Daj się poznać - zabierz ze sobą CV:

Zapraszamy także w godzinach 9:00 - 13:00 (korytarz przy Auli) na spotkanie przy dobrej kawie z przedstawicielami Działu HR w celu poznania ofert pracy i praktyk.