Strona: Wniosek o anulowanie wpisu na listę studentów – rezygnacja przed 1 października / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Wniosek o anulowanie wpisu na listę studentów – rezygnacja przed 1 października

2022-09-03

Informujemy, że osoby zrekrutowane na studia na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury w semestrze zimowym 2022/23, które chcą zrezygnować ze studiów powinny złożyć "wniosek o anulowanie wpisu na listę studentów" -> link do załącznika znajduje się poniżej:

Licznik odwiedzin: 1018Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25